מדיניות החזרות והחזרים

על ידי ביצוע הזמנה, אתה מאשר שקראת, הבנת וקבלת את המדיניות הבאה:


החזרות

אנו מקבלים את ההחזר על מוצרים שנשלחו על ידינו ואם הפריט פגום עקב טעות מצדנו (למשל פריט שגוי או פריט פגום). יש להחזיר את הפריטים יחד עם הוכחת רכישה.

מספר סוגים של סחורה פטורים מהחזרה. לא ניתן להחזיר מוצרים מתכלים כגון מזון, פרחים, עיתונים או מגזינים. אנחנו גם לא מקבלים מוצרים שהם מוצרים אינטימיים או סניטריים, חומרים מסוכנים או נוזלים או גזים דליקים.

הפוליסה שלנו נמשכת 15 יום מתאריך ההגעה, במיוחד עבור מוצרים שבירים. לא יתקבלו החזרות לאחר 15 יום ממועד האספקה.

הודעה חשובה:

נא לא לשלוח את ההחזר שלך לכתובת השולח על החבילה שלך. זו אינה כתובת ההחזרה והיא תשפיע על עיבוד ההחזרה שלך. עליך לשלוח אותו רק לכתובת שאנו מספקים גם אם אתה משתמש במשלוח שלך.
אנא ודא שאינך כולל פריטים שאינם ThrustX בטעות בחבילת ההחזרה שלך. אנחנו לא נהיה אחראים לשלוח בחזרה את הפריטים האלה אליך.
אם הפריטים שלך זכאים להחזרה, ודא שהפריטים אינם שחוקים, לא מכובסים, לא ניזוקים, עם התגים/אריזה המקוריים מחוברים, ומדבקת ההיגיינה שלמה.
הנשאלות הנפוצות ביותר לגבי פריטים שלא ניתן להחזיר או להחליף כוללים מוצרים מותאמים אישית, בגדי גוף, הלבשה תחתונה, תכשיטים, מוצרי יופי, תחתונים, מוצרי טואלטיקה, ציוד לאירועים ומסיבות, ציוד עשה זאת בעצמך, ציוד לחיות מחמד ואביזרים.
שים לב, אם פריט אינו מופיע ברשימה למעלה, אין זה אומר שהפריט שלך כשיר להחזרה. לבירורים נוספים לגבי החזרת המוצר, צור קשר עם סוכן שירות הלקוחות שלנו.

פריטים נוספים שאינם ניתנים להחזרה:

כרטיסי ברכה

מוצרי תוכנה להורדה

כמה פריטי בריאות וטיפוח אישי

כדי להשלים את החזרתך, אנו דורשים קבלה או הוכחת רכישה. אנא צור קשר עם תמיכת הדוא"ל שלנו לקבלת מידע נוסף.

אנא שימו לב כי עליכם לשלם את דמי המשלוח להחזרה.

החזרים כספיים (אם רלוונטי)

לאחר שהחזרתך תתקבל ותיבדק, נשלח לך דוא"ל כדי להודיע ​​לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר. אנו גם נודיע לך על אישור או דחיית ההחזר שלך.

לא 100% מרוצה מההזמנה שלך
לאחר קבלת ההזמנה שלך, אם אתה מרגיש לא מרוצה, אנא צור קשר עם תמיכת הדוא"ל שלנו כדי לקבל תמיכה. שירות הלקוחות שלנו יבדוק את בקשתך וישלח הנחיות נוספות. תלוי בכל מצב, אנו נציע החזר של עד 100% של ערך הפריט/עמלת משלוח/ערך הזמנה.

פריטים פגומים/שגויים/חסרים
אם המוצר פגום או אינו מתפקד כראוי כפי שפורסם, יש לשמור תווית משלוח של החבילה שקיבלת. אנא צלם סרטון של תהליך unboxing למקרה שיש בעיה בהזמנה שלך לפתרון. כדי לפתור את המקרה שלך, שלח לנו את תווית המשלוח והוכחה לבעיה שלך באמצעות תמיכת הדוא"ל שלנו.

יש לצלם את התמונות האופטימליות ביותר על משטח שטוח, כאשר התג והשגיאה של הפריטים מוצגים בבירור. אנו נשלח לך תחליפים ברגע שנאשר את המצב, אין צורך להחזיר את הפגומים. אנו נשתמש במידע זה כדי לעזור לך עם ההזמנה שלך, ולמנוע שגיאות בעתיד.

זהירות: אחריות זו מכסה רק פגמי ייצור ואינה מכסה:

- נזק שנגרם בתאונה

- טיפול לא תקין

- בלאי רגיל

- פירוק של צבעים וחומרים עקב חשיפה לשמש

- שינוי שוק לאחר

המדיניות שלנו עשויה להימשך 15 ימים מתאריך ההגעה. אם חלפו 15 ימים מאז שקיבלת את הפריט, למרבה הצער, לא נוכל להציע לך החזר מלא או החלפה.

שים לב שאיננו יכולים להחזיר הזמנות שתפקדו כראוי והן זהות למה שהזמנת.

 

 1. חבילות אבודות
  אם נראה שהחבילה שלך אבדה במעבר, אנו יותר ממשמחים להחליף את החבילה ולהבטיח שההזמנה שלך תפנה אליך. במידה ואינך מעוניין בהחלפת החבילה, עלינו להמתין 15 יום לפני החזר על ההזמנה במקרה שהחבילה תמצא את דרכה אליך ותועבר. צוות שירות הלקוחות שלנו יקפיד לבדוק את ההזמנה שלך מעת לעת כדי לעקוב אחר התקדמותה ולספק עדכונים מדויקים.

  לידיעתך, עבור כל דיווח על חבילות אבודות, חיוני להגיש יחד עם אובדן האישור או מידע רשמי מסניף הדואר המקומי על סטטוס הזמנת החבילה שלך.

  החבילה נפטרה על ידי משרד הדואר (P.O)
  אנו שולחים בשמחה שוב הזמנות שנפטרו על ידי משרד הדואר כאשר הכתובת הייתה חוקית ונכונה. אחרת, אנו מצטערים כי כל החלפות, החזרים כספיים או זיכויים עבור הזנת כתובת לא חוקית של הלקוחות אינם ישימים. כמו כן, איננו אחראים למקרים בהם נמען המיועד עבר או לא ניתן ליצור קשר עם נמען המיועד שיובילו לכשלים במשלוח.

  בטל הזמנה

  אתה יכול לבטל את ההזמנה שלך רק בתוך 6 שעות ממועד הרכישה של אותו היום.

  - ביטולים שנעשו בתוך השעה הראשונה מזמן הרכישה של אותו היום יקבלו החזר מלא של 100% ערך הזמנה (ללא טיפ שניתן על ידי הלקוחות)

  - ביטולים שיבוצעו לאחר שעה אך עדיין תוך 6 שעות ממועד הרכישה של אותו היום יינתן החזר של 70% מערך ההזמנה (ללא טיפ שניתן על ידי הלקוחות). לידיעתך, במקרה זה יחולו עמלת ניהול, עיבוד ועסקאות (30% מערך ההזמנה הכולל שלך). זכור, אינך יכול לבטל או לשנות את ההזמנה שלך אם היא התקדמה למצב הכנה מתקדם.

  החלפות (אם רלוונטי)

  אנו מחליפים פריטים רק אם הם פגומים או פגומים. אם אתה צריך להחליף אותו לאותו מוצר, שלח לנו הודעה דרך תמיכת הדוא"ל שלנו.