מדיניות משלוח

זמן עיבוד ההזמנה

אנו שולחים בימים שני עד שישי, לא כולל סופי שבוע וחגים. אנחנו לא שולחים הזמנות באותו היום.יצוין כי זמן עיבוד ההזמנה שלך יכול להיות מושפע אם המידע הראשוני שנמסר לנו אינו מספיק או שגוי, כגון תשלום לא מדויק או לא שלם; מידע כתובת שגוי ומדידות מוצר לא מספקות. אנו מבקשים את הבנתך ותמיכתך אם זה המקרה.זמן משלוח משוער

להלן הערכה של זמני המשלוח. בשל גורמים המשפיעים לעתים קרובות על משלוחים בינלאומיים, כגון חגים, מכס ועיכובים במזג האוויר, אנו יכולים להציע רק אומדן של זמני המשלוח.

 

Location

Estimated Shipping Time

United States

12-25 working days

Canada, Europe

15-35 working days

Others

15-40 working days

 

***כרגע, כל המוצרים של MiniJet Turbo נשלחים בדרך כלל מאחד מהמתקנים שלנו בחו"ל, אז אנא המתן עד 3-4 שבועות כדי לקבל את הרכישות שלך, אם כי ראינו זמני משלוח מהירים בהרבה לאחרונה. זמן המשלוח תלוי בדרך כלל בכמה זמן לוקח המכס, שיכול להשתנות ממדינה למדינה.

עבור פריטים שנשלחים מהספק שלנו בחו"ל, יש בדרך כלל עיכוב בעדכון מידע המעקב מרגע שהחבילה נכנסת למתקני USPS בסין ועד לזמן עיבודה במתקני USPS בארה"ב. זה בדרך כלל לוקח בין 2-7 ימים בממוצע, אם כי זה יכול לקחת גם 8-12 ימים. ***

לפעמים זמני המשלוח משתנים עקב נסיבות שאינן בשליטתנו, כגון:

מחלוקות/שביתות IR
מזג אוויר
זמן בשנה (למשל עונת חגים)
פריטים גדולים או מגושמים
שגיאת ספק משלוח
אם אחד מהתרחישים לעיל מתרחש עם החבילה שלך, אנו מבטיחים לעדכן אותך היטב עם מידע רב שיעמוד לרשותנו.אחריות משלוח:

כדי לגבות את ההתחייבות וההבטחה שלנו אליך, נחזיר את עלות המשלוח (או נעניק החזר חלקי אם המשלוח היה חינם) על כל פריט שלוקח יותר ממסגרות הזמן הבאות להגיע ליעדך.

Location

Estimated Shipping Time

United States

12-25 working days

Canada, Europe

15-35 working days

Others

15-40 working day

 

 

קניות ללא סיכון:

אם מסיבה כלשהי הסחורה שלך לא מגיעה תוך 60 יום, תקבל החזר מלא עבור פריט זה. זו ההבטחה שלנו אליך!

משלוח בינלאומי:

איננו יכולים להבטיח שתחויב או לא תחויב במסי מכס או מכס. אתה אחראי לכל המכס, המכס, המסים והעמלות הנגבים על ידי ממשלתך. אנא צור קשר עם משרד המכס של המדינה שלך לקבלת חיובים ותעריפים בהתאמה על חבילות המגיעות מחוץ למדינה שלך.

הערה: במקרים נדירים מאוד משלוח בינלאומי למדינות מסוימות עשוי להימשך 4-6 שבועות, או אולי יותר עבור מדינות המשלוח האיטי המפורטות להלן. איננו אחראים לכל עיכוב שנגרם כתוצאה מתהליכי שחרור מהמכס של מדינת היעד. משלוח למדינות מסוימות עשוי לדרוש דמי משלוח נוספים בשל המיקום הגיאוגרפי.

כתב ויתור בכתובת שגויה:

באחריות הקונה לוודא שהוא מזין את הכתובת בצורה נכונה. איננו יכולים להבטיח שינויי כתובת עקב לוח זמנים קפדני של משלוח. אנא בדוק שוב את הכתובת שאתה מזין, מכיוון שלא נישא באחריות לחבילות שנשלחות לכתובת הלא נכונה שהקונה הזין.

אם ההזמנה שלך כבר מעובדת או שכבר נשלחה, אנחנו לא יכולים לשנות את הכתובת והדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא לחכות לראות אם החבילה חוזרת אלינו. במקרה כזה, נוכל לספק לך החלפה או החזר כספי.

מדיניות משלוח:

MiniJet Turbo אינה אחראית למס במדינת היעד ו/או לכל חיוב מכס שעלול להיגרם. לקוחות יישאו באחריות לכל הגבלה, חובות, מסים וכל עמלה אחרת שנגבה ממדינת היעד.

MiniJet Turbo לא תהיה אחראית לכל מכס, מיסים או עמלות מכס בשום מקרה.

אם ההזמנה מגיעה לארצך ו...

הלקוח מסרב לקבל את החבילה

מספר ניסיונות מתבצע במדינת היעד לספק את החבילה.

MiniJet Turbo שומרת לעצמה את הזכות לנטוש את החבילות ולא תהיה אחראית לכל החזר.